Promocja dnia!
Reklama

Bielsko-Biała

pow. 400.70 m2 liczba pokoi: 9

cena: 1 780 000 zł   /   4 442 zł za m2

  
Oferta 0091
Typ oferty: Domy
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 1780000 PLN
Pow.: 400,7 m2
Region: Śląskie
Gmina: Bielsko-Biała
Miasto: Bielsko-Biała
Kraj: Polska
Liczba pięter: 2-piętrowy
Liczba pokoi: 9
Liczba łazienek: 4
Liczba linii telefonicznych: 2
Pow. działki: 694
Typ budynku: kamienica
Technologia: murowana
Stan budynku: po remoncie
Charakter: wielorodzinny
Przeznaczenie: dowolne
Ogrzewanie: CO gazowe
Materiał: cegła
Elewacja: tynk
Dach: blacha
Okna: plastikowe
Podpiwniczenie: całościowe
Poddasze: użytkowe
Garaz: wolnostojący
Ogrodzenie: metalowe
Dojazd: asfalt


Budynek mieszkalny wielorodzinny 4 kondygnacyjny (suterena, parter, piętro, poddasze mieszkalne), o łącznej powierzchni użytkowej 365,7 mkw wraz z przynależnym garażem wolnostojącym 2 stanowiskowym o powierzchni użytkowej 35,0 mkw. Po generalnym remoncie, zamieszkały, podzielony na 3 niezależne lokale mieszkalne z odrębnymi KW, bez obciążeń.

Suterena: komunikacja, pomieszczenie mieszkalne, WC, pralnia z natryskiem, pomieszczenie techniczne (kotłownia), schowek, brak zawilgocenia, o łącznej powierzchni użytkowej 101,7 mkw.

Parter lokal nr 1: komunikacja , 3 pokoje, łazienka, WC, kuchnia ze spiżarnią, o łącznej powierzchni użytkowej 104,0 mkw.

Piętro lokal nr 2: komunikacja , 3 pokoje, łazienka, WC, kuchnia ze spiżarnią, o łącznej powierzchni użytkowej 103,6 mkw.

Poddasze mieszkalne lokal nr 2a: komunikacja , studio z aneksem sypialnym i miejscem do pracy, łazienka z WC, kuchnia z jadalnia, o łącznej powierzchni użytkowej 56,4 mkw.

Zlokalizowany w centrum miasta w cichej i spokojnej okolicy, widok na góry, teren ogrodzony, brama na pilota, domofon, kamera CCTV, monitoring, podjazd utwardzony (kostka brukowa), teren zagospodarowany, ogród urządzony, ciekawa architektura, wykusze, balkony, dach mansardowy z lukarnami.

Konstrukcja budynku tradycyjna murowana, schody i stropy żelbetowe, więźba drewniana, pokrycie dachowe blacha, ogólny stan techniczny bardzo dobry, okna drewniane nowe. Budynek posiada instalacje: elektroenergetyczna, teletechniczna, domofonowa, wod-kan, CO i CWU na gaz oraz węgiel, wentylacji grawitacyjnej, rozprowadzono instalacje centralnego odkurzacza. Kanalizacja i woda miejska.

Wykończenie: ściany i sufity tynk i gładzie gipsowe, podłogi parkiet dębowy i gres, łazienki i kuchnie w zabudowie z wyposażeniem, glazura.

Obiekt idealny na prowadzenie działalności gospodarczej oraz siedzibę firmy, biura, kancelarii, gabinetu. Możliwość parkowania na terenie.


Agent odpowiedzialny zawodowo:
Tomasz Brzozowski nr lic.: 7722
Wyslano z programu bn-system.pl