Promocja dnia!
Reklama

Międzybrodzie Bialskie

pow. 276.90 m2 liczba pokoi: 8

cena: 650 000 zł   /   2 347 zł za m2

  
Oferta 0098
Typ oferty: Domy
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Cena: 650000 PLN
Pow.: 276,9 m2
Region: Śląskie
Gmina: Czernichów
Miasto: Międzybrodzie Bialskie
Kraj: Polska
Liczba pięter: 1-piętrowy
Liczba pokoi: 8
Pow. działki: 1208
Typ budynku: wolnostojący
Technologia: murowana
Charakter: jednorodzinny, pensjonat
Przeznaczenie: mieszkalny
Dach: blacha
Poddasze: użytkowe
Garaz: w budynku


Budynek mieszkalny z widokiem na Jezioro Międzybrodzkie i Góre Żar. Jednorodzinny, 4 kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze mieszkalne, strych po adaptacji), o łącznej powierzchni użytkowej 276,9 mkw na zagospodarowanej i w pełni uzbrojonej działce (podjazd, ogród, basen betonowy, wszystkie przyłącza, studnia) o powierzchni 1 208 mkw. Budynek w dobrym stanie technicznym, zamieszkały, podzielony na 2 niezależne lokale mieszkalne z częściami wspólnymi (schody, piwnice, kotłownia, garaż 2-stanowiskowy), bez obciążeń.

Przyziemie: przedsionek, komunikacja, suterena, pomieszczenie pomocnicze, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie techniczne (kotłownia), WC, sauna, piwnica, brak zawilgocenia, o łącznej powierzchni użytkowej 92,7 mkw.

Parter: przedsionek, schody, komunikacja, WC, kuchnia, duży pokój dzienny z jadalnią, o łącznej powierzchni użytkowej 61,6 mkw. Balkon i taras.

Pietro: schody, komunikacja, 3 pokoje, łazienka, WC, kuchnia, o łącznej powierzchni użytkowej 56,4 mkw. Balkony.

Poddasze mieszkalne: schody, komunikacja, 3 pokoje, łazienka, o łącznej powierzchni użytkowej 42,1 mkw. Balkony.

Strych po adaptacji: schody, komunikacja, 1 pokój, o łącznej powierzchni użytkowej 24,1 mkw.

Zlokalizowany w otoczeniu zabudowy pensjonatowej i jednorodzinnej w cichej i spokojnej okolicy, widok na góry, teren ogrodzony, podjazd utwardzony (betonowy), teren zagospodarowany, ogród urządzony, ciekawa architektura, wykusze, balkony, dach spadzisty.

Konstrukcja budynku tradycyjna murowana, schody i stropy żelbetowe, więźba drewniana, pokrycie dachowe blacha, ogólny stan techniczny dobry, okna drewniane. Budynek posiada instalacje: elektroenergetyczna, wod-kan, CO i CWU na gaz oraz węgiel, wentylacji grawitacyjnej. Kanalizacja i woda gminna, dodatkowo studnia.

Wykończenie: ściany tynk cem-wap sufity kasetony, podłogi parkiet i płytki, łazienki i kuchnie w zabudowie z wyposażeniem, glazura.

Przepieknie usytuowany obiekt, idealny na prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze pensjonatowym z możliwością działalności usługowej w poziomie przyziemia (niezależne wejście) oraz siedzibe firmy, biura, gabinetu lub dla duzej rodziny (wielopokoleniowy). Mozliwość parkowania na terenie. Dojazd asfaltowy, nowa droga gminna, blisko do centrum Międzybrodzia (sklepy, usługi, gastronomia, przystanek, szkoła, kościół, jezioro).

Kupujący nie płaci prowizji!!!

Agent odpowiedzialny zawodowo:
Tomasz Brzozowski nr lic.: 7722
Wyslano z programu bn-system.pl